Doprava

Všechna místa na jednu vstupenku!

Na jednu vstupenku můžete navštívit všechna místa, na kterých se Světová výstava PRAGA 2018 koná. Cestovat můžete rychlou a pohodlnou městskou hromadnou dopravou, automobilem nebo taxi.

Spojení a ceny MHD

Přímo u hotelu Clarion nastoupíte do metra na stanici Vysočanská, žlutá trasa B a pojede dvě zastávky do stanice Invalidovna. Cesta trvá přibližně 8 minut. Na stanici Invalidovna vystoupíte z metra a jdete cca 5 minut k hotelu Olympik. Expo se koná v nižší budově Olympik. Na cestu vám stačí zakoupit jízdenku na 30 min. v ceně 24 Kč (kupuje se v automatu přímo ve stanici metra nebo jakékoli trafice).

Spojení automobilem

Cesta trvá cca 8 minut a měří přibližně 3,5 km, jede se prakticky rovně po ulici Sokolovská.

Taxi

Za cestu mezi oběma hotely zaplatíte cca 140 Kč. Doporučujeme využít našeho vyzkoušeného partnera taxi Modrý anděl (737 222 333, www.modryandel.cz), nebo aplikace Uber a Liftago (česká obdoba Uberu).

Spojení a ceny MHD

Přímo u hotelu Clarion nastoupíte do metra na stanici Vysočanská, žlutá trasa B a pojede čtyři zastávky do stanice Náměstí republiky. Cesta trvá přibližně 15 minut. Na stanici Náměstí republiky vystoupíte z metra a jdete cca 10 minut ulicí Revoluční směrem k Vltavě. Poštovní muzeum najdete naproti řece po pravé straně. Na cestu vám stačí zakoupit jízdenku na 30 min. v ceně 24 Kč (kupuje se v automatu přímo ve stanici metra nebo jakékoli trafice).

Spojení a ceny MHD

Pět minut chůze od hotelu Olympik nastoupíte na stanici metra Invalidovna, žlutá trasa B a pojedete dvě zastávky do stanice Náměstí republiky. Cesta trvá přibližně 8 minut. Na stanici Náměstí republiky vystoupíte z metra a jdete cca 10 minut ulicí Revoluční směrem k Vltavě. Poštovní muzeum najdete naproti řece po pravé straně. Na cestu vám stačí zakoupit jízdenku na 30 min. v ceně 24 Kč (kupuje se v automatu přímo ve stanici metra nebo jakékoli trafice).

Ze stanice Vysočanská u hotelu Clarion nebo ze stanice Invalidovna u hotelu Olympik pojedete po žluté trase B do stanice metra Můstek. Zde vystoupíte směr Václavské náměstí a půjdete ulicí Jindřišská kolem Hlavní budovy České pošty cca 5 min do ulice Panská (na jejím rohu je dobře viditelný hotel Palace).

Spojení automobilem

Cesta automobilem z hotelu Clarion nebo Olympic bude trvat cca 20 min. v závislosti na stupni dopravy v metropoli. Přestože u Poštovního muzea jsou placená veřejná parkovací místa (v ulici Lannova, a další v OC Palladium nebo OD Kotva na Náměstí republiky), bývají obsazená, proto cestu automobilem příliš nedoporučujeme.

Taxi

Za cestu z hotelu Clarion do Poštovního muzea zaplatíte cca 250 Kč, z hotelu Olympik cca 210 Kč. Doporučujeme využít našeho vyzkoušeného partnera taxi Modrý anděl (737 222 333, www.modryandel.cz), nebo aplikace Uber a Liftago.

Scroll to top